Sallanan At V2

Sallanan At V2

13 Nisan 2019 2 Yazar: Ahşap Maker
 

Merhaba,

Atölyeyi tamamlama çalışmaları yavaş yavaş ilerlerken, bu arada elimdeki ekipmanlar ile elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ekipmanları henüz tamamlayamadığım için bazı noktalarda oldukça zorlanıyorum.

Daha önce sallanan at yapmıştım, ilk yaptığımda kullandığım tahtalar ince olmuştu ve bazı bağlantı noktaları kırılmıştı. Sonrasında bunu revize ettim. Daha sağlam şekle getirdim ve şuan kullanılır durumda. Her ne kadar şekilsiz şükülsüz olsa da doğal olması yeterli olabiliyor.

Önceki yaptığım sallanan at versiyonuna buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Devamında ise, yeğenim için sallanan kuş adını verdiğim bir zımbırtı daha yapmıştım. Ona da buradaki bağlantıdan ulaşmanız mümkün. Bu yaptıklarımın tabir ettiğim benzetmelerle çok bağlantısı olmayabilir evet. Ancak zamanla daha güzel işler çıkacağını ümit ediyorum. Bunu zaman geçtikçe hissedebiliyorum. En başında bu işler çok basit gelmişti bana ancak hiçte öyle değilmiş.

Her neyse,
Bu sallanangillere bir yenisi daha eklendi. Yine at niyetiyle başladım benzedi mi bilemiyorum. Ancak sahibi oldukça memnun kaldı, güzel günlerde kullansınlar. Benim için önemli olan beğenmeleri.

Yeni bir yazıda görüşmek dileğiyle.